
Алмазний диск BIHUI 125мм B-SPEEDY 125*1,2*10*22,23 мм
800 ₴
- В наявності
- Код: DCDM125
+380 (68) 048-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск BIHUI B-SPEEDY це тонкий диск (товщина 1,2 мм) для швидкого та чистого різання керамограніту та твердої кераміки. Придатний для сухого та мокрого різу.
Найкращий результат BIHUI B-SPEEDY показує при різі керамограніту і твердої кераміки товщиною до 10 мм. Має великий ресурс та високу швидкість різання.
Алмазний диск BIHUI B-SPEEDY - це один з кращих дисків для різання керамограніту за допомогою КШМ, а також на електричних верстатах.
Корпус диска, посилений фланцем, що дозволяє витримувати навантаження на твердому матеріалі, надає йому підвищеної міцності на вигин, дозволяє використовувати його на високих обертах під прямим кутом.
Характеристики:
- Виробник: BIHUI (Біхай).
- Діаметр: 125 мм.
- Призначення: для тонкого керамограніту і твердої кераміки.
- Для інструменту: плиткоріз, КШМ.
- Посадковий діаметр: 22,23 мм.
- Товщина ріжучої кромки: 1,2 мм.
- Посилення фланцем: Так, ∅55 мм.
- Вид різання: сухе або різання з охолодженням водою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Кераміка, Плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



