
Диск алмазний відрізний Distar Galaxy 125x30x22,23 125 мм
2 975 ₴
- В наявності
- Код: 11120159100
Алмазний диск Distar Galaxy 125 для різання під кутом 45°, після якого не потрібне додаткове шліфування – кромка гостра, як бритва, а процес проходить максимально швидко. Диск Galaxy 125 забезпечує таке рішення завдяки унікальній геометрії алмазного шару з обох сторін.
Під час різання активна турбована поверхня ефективно охолоджує зону різу, а велике зерно алмазу гарантує швидке та чисте проходження керамограніту. Зворотна сторона з дрібним алмазом і м’якою зв’язкою акуратно доводить кромку з лицьового боку, забезпечуючи ідеальну чистоту лінії.
До 300 погонних метрів різу з ідеальною кромкою дозволяє економити час, сили та ресурс інструмента. Диск відмінно підходить для слайдерів та ручної роботи, забезпечуючи високу швидкість і точність на всіх етапах обробки.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадковий: 22,23 мм.
- Товщина круга: 1,6 мм.
- Висота алмазного шару: 30 мм.
- Максимальна товщина матеріалу: до 20 мм.
- Застосування: зі слайдером та ручна робота.
- Інструмент: УШМ 125 мм.
- Режим роботи: сухий.
- Робота під 45°: так.
- Призначення: кераміка, керамограніт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Чистий рез, Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 2 975 ₴






